Logo - Rok změny 2016

Udělejte změnu a zažijte nejlepší rok života  

ZÍSKEJTE DNES PROGRAM ROK ZMĚNY

Vstupte do 6měsíčního on-line programu dnes i s bonusy

scroll-dwn

Dnes získáte celý program s 30% slevou a bonusy s garancí vrácení peněz.

Získat program

scroll-dwn

PRÉMIOVÝ PROGRAM ROK ZMĚNY OBSAHUJE

scroll-dwn
Program Rok změny je šestiměsíční on-line mentoringový kurz, obsahující 4 moduly, které vás díky týdenním úkolům dovedou procesem postupných změn a kroků ke splnění cílů, které si vytyčíte v  oblasti kariéry, práce, zlepšení ekonomické situace a celkového růstu podniku. Získáte přehlednou členskou sekci, kde najdete s bonusy 85 videí, pracovní listy a osobní podporu v  diskuzi, kterou máte plně k  dispozici.

Samuel Hornek  

Poprvé za svůj život jsem opravdu přesvědčen, že jsem vytvořil program, který je tak komplexní, aby úspěšně dovedl ke změně každého, kdo do něj vstoupí. Program Rok změny je společně s  Progress Academy kompaktní celek, který přesvědčí i zaryté odpůrce vzdělávání, že změna je možná teď a tady, používáte-li správné nástroje ve správný čas.

podpis

JAKO SOUČÁST ROKU ZMĚNY ZÍSKÁTE

1. BONUS

Pro účastníky, kteří teď vstoupí zdarma Progress Academy.

Progress Academy patří mezi nejlépe hodnocené on-line vzdělávací projekty v  České republice. Provede vás plánováním a vedením projektů, zvyšováním vlastní hodnoty na trhu a zvýšením prodejů díky internetu. Díky tomu máte kompletního průvodce a nástroj, který vás krok za krokem povede tím, PROČ, CO a JAK dělat, aby se očekávaný úspěch dostavil.

Progress Academy obsahuje:

Tyto bonusy zdarma k dnešní objednávce

Odstartujte vlnu změn ve vašem profesním životě

Tomáš Karásek Kdybych neprošel Samovými kurzy a neměl možnost s ním spolupracovat, pravděpodobně bych teď stále bydlel s rodiči a v žádném případě nepracoval na on-line byznyse. Samův cit pro detail je obdivuhodný a projevuje se i na propracovanosti jeho kurzů. Same, díky za všechno, co jsi mě naučil! :)

Filip Wibraniec U Samuela jsem vstoupil hned do několika programů. Zlomový byl asi první kurz o affiliate, díky němuž jsem začal se svým on-line podnikáním. Abych to ještě více vypiloval a mohl se vedle affiliate věnovat také jiným věcem, podstoupil jsem nedávno víkendový kurz projektového řízení. Bylo to skvělé. Díky poznatkům z tohoto semináře jsem více než zdvojnásobil své příjmy a konečně chytil ten správný směr.

Kateřina Valkounová Jsem OSVČ na rodičovské dovolené a abych doma nezahálela, sestra mi koupila nejmenovaný on‑line kurz pro podnikání pomocí internetu. Ten jsem ale musela vrátit, protože za těch pár desítek minut, co mi denně zbývá, jsem se nedozvěděla žádné pořádné informace, jen prázdné kecy plné emocí. Pak jsem narazila na kurz Progress Academy, zkusila ho a je pro mne přehledný, stručný, hned se dozvídám nové informace, proto jsem si kurz nechala a nelituji, mám spoustu nových nápadů a hlavně už vidím, jak to všechno funguje. Doporučuju.

Kdo je Samuel Hornek

Zakladatel projektu Progress Academy, Rok změny, autor publikace Konec trablům a projektový manažer. Jeho projekty prošlo v  roce 2015 přes 250  000 lidí a svým klientům již zajistil tržby řádově v  nižších desítkách milionů korun. Aktivně se podílí na vzdělávání dospělých formou školení, konzultací a   pravidelného publikování svých prací.

NA FACEBOOKU TAKÉ NAPSALI

PŘESVĚDČTE SE SAMI!

Aby bylo vzdělávání a proces změny opravdu účinný, očekávejte v  členské sekci ještě tyto dva samostatné kurzy:

2. Bonus – Projektové řízení

Jak naplánovat úspěšný projekt

  • Plánování, plnění cílů, priority.
  • Pravidla oblíbených produktů.
  • Marketingové strategie.
  • Jak získat kopu zákazníků.
  • Jak vést tým k  prosperitě.

3. Bonus – Úvod do základů SEO

Jedině tak bude váš web dohledatelný na internetu a dlouhodobě porostete. Jen v tomto kurzu najdete 14 videí plných informací, které vás posunou na lepší místa v podnikání na internetu. Tato nabídka je časově omezená, proto vstupte do on-line tréninku ještě dnes, protože to je jediný den, kdy můžete něco změnit.

„Trénink netvoří dokonalé výsledky. Dokonalý trénink tvoří dokonalé výsledky.“

Anthony Robbins 

garanceGarance kvality a spokojenosti

14 dní na vyzkoušení a vrácení peněz bez udání důvodů

+ 6 měsíců od nákupu

Pokud se vám nevrátí investice do programu zpět, vrátím vám peníze. Postačí k  tomu scan vyplněných pracovních listů z  prvního modulu Cash flow. Tím zaručuji, že se vám investice vrátí již velmi brzy.

ZDE VYPLŇTE SVOU OBJEDNÁVKU

Vyplňte formulář níže a získáte kompletní program i s bonusy

FAQ – Důležité dotazy

Kdo mě provede programem k  mému cíli?

Celým programem vás provede osobně Samuel Hornek, který s  vámi bude komunikovat i v  diskusním fóru a v  uzavřené facebookové skupině pro členy. Na technické dotazy vám může odpovědět i zákaznická podpora.

Jak obdržím pracovní materiály?

Veškeré pracovní materiály jsou sdíleny elektronickou formou prostřednictvím členské sekce. Vy máte přístup do členské sekce díky svému unikátnímu heslu a  kdykoliv se můžete podívat na jakékoliv video nebo si stáhnout pracovní materiály do svého počítače.

Jak funguje garance vrácení peněz?

Program má dva typy garance. Ta první je vcelku běžná, kdy máte 14 dní na vrácení zboží bez udání důvodu. Garance začíná plynout od obdržení přístupových údajů e-mailem. Druhý typ garance je na období 6 měsíců. Samuel garantuje minimálně navrácení investice díky krokům zrealizovaným již v  prvním modulu Cash flow. Pokud byste chtěli vrátit peníze, postačí k  tomu zaslat vyplněné a naskenované pracovní listy; peníze dostanete zpět.

Je možné si platbu rozdělit?

Ne, bohužel již není možné si platbu rozdělit. Namísto toho jsme snížili cenu samotného programu Rok změny. Navíc ušetříte další tisíce korun za bonusové vzdělávací materiály.

Je pro mě trénink vhodný, když nepodnikám?

Ano, on-line kurz je sestaven tak, abyste mohli jít krok za krokem i od úplného začátku. Stačí mít plán a chuť něco změnit. Podnikající osoby mají samozřejmě značnou výhodu, protože ty již na svém plánu pracují a mohou růst rychleji.

Kolik času potřebuji na studium?

Kurz je sestaven tak, abyste se mohli vzdělávat podle svých možností. Ideálně přibližně 20–30 minut denně, abyste vše mohli ihned uvádět do praxe. Čistě ve vaší režii je jak denní čas, tak i celková délka studia; čím větší změny chcete vidět ve svém okolí, tím více času potřebujete investovat.

Jak dlouho mi fungují přístupové údaje?

Přístupové údaje mají neomezenou platnost a vaše členství je doživotní. Pokud ke kurzu přibude ještě rozšíření, získáte jej zdarma jako součást programu.

Kdy bude živá konference k  Roku změny?

Živá konference proběhne v  druhé polovině roku – v  závěru měsíce října, tedy až po ukončení mentoringové části programu. Termín bude znám všem členům před začátkem prázdnin.

O mé práci také napsali:

Marek Michálek

Pred nedávnom som vstúpil do Samuelovho kurzu a bola to dobrá voľba. Dovtedy som vôbec nevedel ako mám uchopiť svoj projekt, až keď som si prešiel kurz Projektove riadenie mal som jasno. Vďaka kurzu som si spravil podrobný plán ako postupovať a všetko sa rozbehlo. Naučil som sa ako písať magnety, ako robiť fb reklamu, socialné siete, affiliate marketing atď. A to všetko naučí Sam aj vás. Tak nerobte chybu akú som robil ja min. rok že som len čítal milión blogov ale dokopy som nič nerobil a CHOĎTE DO AKCIE.

Ondřej Meier

Samuela jsem začal sledovat už od jeho začátků na internetu, kdy začal sdílet své postřehy a zkušenosti s Affiliate marketingem. Je inspirující, kam se od té doby posunul a jaké výzvy dokázal zvládnout. Jeho kurzy hovoří za vše. Učí v nich přesně to, čím si sám prošel a díky čemu se dopracoval k takovým výdělkům, jaké dnes má. Jestli chcete začít vydělávat online, Samuelovy kurzy vám k tomu výrazně pomohou. Stačí jen jeho know-how použít na svůj projekt a výsledky se rychle dostaví.

David Kristen

Tak už jsem také uvnitř a musím upřímně přiznat, že mi až vyrazilo dech, kolik jsem toho za těch pár peněz dostal. Překvapily mě zejména neuvěřitelně propracované pracovní sešity. To jsem fakt koukal. Ty ve většině ostatních programů tvoří jen jakési křoví, ale tady jsou prostě nedílnou součástí celého programu a jde z nich silně cítit, jak moc to má Samuel do detailu propracované. U spousty ostatních online programů bývá právě ten problém, že člověk zhlédne videa, na pracovní sešity se vykašle a nakonec to celé vyšumí do ztracena. Tady ale žádnou jinou alternativu nemám, prostě to musím vyplnit, musím jít do akce a to je přesně ta motivace, co se mi líbí… A je velký rozdíl v tom jen na něco čučet a v tom, vzít si tužku a prolnout své vize s těmi Samuelovými… Člověk se až musí smát, když si vzpomene, kolik stálo odborné školení v mé bývalé firmě. Tam za to lítaly těžké desetitisíce a my to v dnešní době máme tady za pár korun na talíři a ten přínos je neporovnatelný. Tahle doba mě prostě baví! Palec nahoru podobným programům a také všem, kdo mají odvahu učit se novým dovednostem! Protože o tom to celé je…

Roman Strouhal

Díky projektu Samuela Horneka jsem spustil své vlastní webové stránky. Na základě kurzu se má pracovní kariéra obrátila na stranu vlastního koníčka „Koníček je mi prací a práce koníčkem“ a navíc mě čeká asi největší projekt mého života a kariéry vůbec. Děkuji Samueli.

Peter Hrnčiar nWave s.r.o. nware
Samuel s nami spolupracoval na pozícii externého manažéra pre projekt zameraný na zdravý životný štýl. Našu spoluprácu hodnotím ako veľmi prínosnú. Vyzdvihol by som predovšetkým Samuelovo skvelé nasadenie a osobný prístup k práci a k riešeniu problémov. Určite ho odporúčam ako vynikajúceho projektového manažéra a teším sa, že sa naše cesty opäť už čoskoro stretnú pri realizácii ďalších projektov.
Studyline s.r.o jazykové pobyty v zahraničísstudy
Služby pana Horneka můžeme vřele doporučit. Poradil a zorganizoval nám správu naši prezentaci na sociálních sítích, na které jsme neměli čas. Jeho přístup k práci je nadstandardní. Určitě doporučujeme!

Videoreference

Využjte teď možnost zúčastnit se a získat bonusy jen za 3 890 Kč místo 5 445 Kč.